08 лютого 17 18:11 Новости Казахстана/

Посол Казахстану провів відкриту лекцію у Києві

8 лютого 2017 року відбулася відкрита лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Казахстан в Україні Самата Ордабаєва для професорсько-викладацького складу і студентів Київського інституту бізнесу і технологій на тему «Казахстан на етапі модернізації і політичних реформ».

У своїй лекції Глава дипломатичної місії ознайомив учасників заходу з ключовими положеннями звернення Президента Казахстану Н.А. Назарбаєва з питань перерозподілу повноважень між гілками влади і щорічного Послання «Третя модернізація Казахстану: глобальна конкурентоспроможність».

Посол особливо наголосив на тому, що масштабні реформи в політичній та соціально-економічній сферах спрямовані на забезпечення подальшого прогресу у розвитку Казахстану, адаптацію системи державного устрою і національної економіки до нових геополітичних реалій. Вони повною мірою відповідають стратегічним цілям Казахстану до 2050 року увійти в 30-ку найбільш конкурентоспроможних країн світу та інституційним реформам, що  проводяться в країні.

«Світ не стоїть на місці, йде потужна трансформація, з'явилися нові тренди в геополітиці. Ці умови вимагають більш ефективної, стійкої і сучасної системи управління країною», ˗ зазначив Самат Ордабаєв.

Казахстанський дипломат звернув увагу аудиторії на фундаментальні положення нинішнього Послання, акцент в якому зроблений на п'ять основних пріоритетів нової моделі економічного зростання, яка забезпечить глобальну конкурентоспроможність і дозволить зміцнити позиції країни у новій глобальній реальності.

Інтерес слухачів викликали наміри Казахстану щодо прискореного технологічного оновлення та створення нових перспективних галузей на базі цифрових технологій, розвитку транспортно-логістичної інфраструктури.

За підсумками лекції Посол дав вичерпні відповіді на питання, що цікавлять студентів і викладачів у сфері зовнішньої і внутрішньої політики, розвитку експортно-індустріального потенціалу Казахстану і перспектив казахстансько-українських відносин.

У свою чергу, Ректор КІБІТ О.Яковлева зазначила поступальний розвиток нашої країни і особливо підкреслила провідну роль казахстанського Лідера в становленні конкурентоспроможного Казахстану. Вона також виступила з ініціативою щодо відвідування делегацією інституту експозицій Міжнародної виставки ЕКСПО-2017 в Астані.

 

Посольство Республіки Казахстан в Україні


Warning: require_once(/usr/local/apache/www/kz/htdocs/www//a8693344089437452c2aef4c7783910cb1d11f1f/trustlink.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/apache/www/kz/htdocs/app/views/blocks/footer.phtml on line 17